Službene stranice Općine

Mjesni odbori

Članovi vijeća mjesnih odbora

Izbori održani 26.5.2019.

Rezultati izbora – Mjesni odbor I – Čret i Lovreća Sela Rezultati izbora – Mjesni odbor II – Gregurovec, Maturovec i Oratje Rezultati izbora – Mjesni odbor III – Hršak Breg i Slivonja Jarek Rezultati izbora – Mjesni odbor IV – Jurjevec i Viča Sela Rezultati izbora – Mjesni odbor V – Klokovec i Jasenovec Zagorski Rezultati izbora – Mjesni odbor VI – Krapinske Toplice Rezultati izbora – Mjesni odbor VII – Mala Erpenja Rezultati izbora – Mjesni odbor VIII – Selno Rezultati izbora -Mjesni odbor IX – Vrtnjakovec, Donje Vino i dio naselja Klupci

 

Mjesni odbor I. Čret i Lovreća Sela

konstituirajuća sjednica održana 18.6.2019.

  1. Kruno Kranjčec, Čret 114 / predsjednik / 099 6877835
  2. Božo Ružak, Čret 84b
  3. Stjepan Leskovar, Lovreća Sela 34
  4. Valentina Kordej, Čret 36a
  5. Miroslav Mlakar, Lovreća Sela 69
  6. Mijo Jagić, Lovreća Sela 76
  7. Ivan Škrinjar, Čret 191

 

Mjesni odbor II. Gregurovec, Maturovec i Oratje

konstituirajuća sjednica održana 18.6.2019.

  1. Ljiljana Očić, Gregurovec 21  / predsjednica / 098 793 809
  2. Slavko Papež, Maturovec 19a / potpredsjednik / 091 768 4051
  3. Mladen Očić, Gregurovec 28
  4. Stjepan Tišljar, Oratje 13
  5. Štefica Ovčarić, Oratje 78

 

Mjesni odbor III. Hršak Breg i Slivonja Jarek

konstituirajuća sjednica održana 18.6.2019.

  1. Damir Vidović, Hršak Breg 28 / predsjednik / 099 674 6414
  2. Milan Gumbas, Slivonja Jarek 15 / potpredsjednik / 097 729 4733
  3. Goran Hršak, Hršak Breg 15

 

Mjesni odbor IV. Jurjevec i Viča Sela

konstituirajuća sjednica održana 18.6.2019.

  1. Lidija Ferina, Viča Sela 41 / predsjednica / 097 672 5195
  2. Davor Kramarić, Viča Sela 44b / potpredsjednik / 098 183 9843
  3. Vedran Kramarić, Viča Sela 44b
  4. Josip Salatko, Viča Sela 5
  5. Marko Šešerko, Viča Sela 19

 

Mjesni odbor V. Klokovec i Jasenovec zagorski

konstituirajuća sjednica održana 18.6.2019.

  1. Milan Čanžek, Jasenovec Zagorski 15 / predsjednik / 099 660 9330
  2. Damir Gudić, Klokovec 292 / potpredsjednik / 099 691 8299
  3. Valerija Brodar, Klokovec 136
  4. Stjepan Halapir, Jasenovec Zagorski 28
  5. Boris Petrović, Klokovec 163
  6. Ladislav Čavlek, Jasenovec Zagorski 2
  7. Mladen Halapir, Klokovec 75

 

Mjesni odbor VI. Krapinske Toplice

konstituirajuća sjednica održana 19.6.2019.

  1. Mario Petrač, Zagrebačka 43 / predsjednik / 091 4604377
  2. Srećko Heršak, Lj. Gaja 3/ potpredsjednik / 095 6666095
  3. Josip Ondej, A.Mihanovića 3g
  4. Mario Fučkar, Zagorski Put 5
  5. Tomislava Čuček, Zagrebačka 16
  6. Milan Zubić, Zagorski Put 11a
  7. Andrija Jureković, Zagrebačka 16

 

Mjesni odbor VII. Mala Erpenja

konstituirajuća sjednica održana 19.6.2019.

  1. Stjepan Kolar, Mala Erpenja 45 / predsjednik / 098 922 1019
  2. Đurđica Belina, Mala Erpenja 214 / potpredsjednica / 098 1611043
  3. Dragutin Šoštar, Mala Erpenja 51
  4. Ivan Svečnjak, Mala Erpenja 129
  5. Željko Kos, Mala Erpenja 191a

 

Mjesni odbor VIII. Selno

konstituirajuća sjednica održana 19.6.2019.

  1. Stjepan Črepak, Selno 62 / predsjednik / 098 175 8108
  2. Ivan Rožić, Selno 129 / potpredsjednik / 098 1889 010
  3. Darko Bednjanec, Selno 97
  4. Slaven Mateković, Selno 30
  5. Filip Meglić, Selno 7

 

Mjesni odbor IX. Vrtnjakovec, Donje Vino i dio naselja Kupci od kbr. 1 do 54

konstituirajuća sjednica održana 19.6.2019.

  1. Boris Frajman, Donje Vino 31 / predsjednik / 098 424 352
  2. Dragutin Barić, Donje Vino 16 / potpredsjednik / 095 859 3912
  3. Ivan Halapir, Vrtnjakovec 59
  4. Zdenko Nesek, Klupci 14
  5. Jadranka Franc, Donje Vino 53 C