Službene stranice Općine

Mjesni odbori

Članovi vijeća mjesnih odbora

Izbori održani 25.5.2014. g.

 

Mjesni odbor I. Čret i Lovreća Sela

konstituirajuća sjednica održana 23.6.2014. g.

  1. Mijo Jagić, Lovreća Sela 76,  predsjednik  098 660 329
  2. Željko Mlakar, Lovreća Sela 46, potpredsjednik 098 167 9705
  3. Ivan Škrinjar, Čret 191, potpredsjednik 098 606 531
  4. Damir Tumpa, Čret 24B, član
  5. Josip Vdović, Čret 53, član
  6. Krešimir Šoštarko, Čret 168A, član
  7. Željko Kranjčec, Čret 118, član

 

Mjesni odbor II. Gregurovec, Maturovec i Oratje

konstituirajuća sjednica održana 23.6.2014. g.

  1. Ljiljana Očić, Gregurovec 21, predsjednica, 098 793 809
  2. Petar Lovrečić, Maturovec 12B, potpredsjednik, 098 99 59 432
  3. Mladen Očić, Gregurovec 28, član
  4. Zlatko Halapir, Oratje 26, član
  5. Stjepan Tišljar, Oratje 13, član

 

Mjesni odbor III. Hršak Breg i Slivonja Jarek

konstituirajuća sjednica održana 23.6.2014. g.

  1. Goran Hršak, Hršak Breg 15, predsjednik, 091 488 6775
  2. Ivica Slivonja, Slivonja Jarek 4, potpredsjednik, 098 1640 511
  3. Snježana Jakoplić Vidović, Hršak Breg 28, članica

 

Mjesni odbor IV. Jurjevec i Viča Sela

konstituirajuća sjednica održana 23.6.2014. g.

  1. Josip Salatko, Viča Sela 5, predsjednik, 098 575 050
  2. Nikola Fuček, Jurjevec 10, potpredsjednik, 098 1956 279
  3. Zdravko Mihalic, Jurjevec 24A, član
  4. Stjepan Fučkar, Viča Sela 35, član
  5. Davor Kramarić, Viča Sela 44B, član

 

Mjesni odbor V. Klokovec i Jasenovec zagorski

konstituirajuća sjednica održana 23.6.2014. g.

  1. Boris Petrović, Klokovec 163, predsjednik, 098 752 783
  2. Stjepan Kerep, Klokovec 37a, potpredsjednik,
  3. Stjepan Gradiški, Klokovec 128, član
  4. Ivan Šturman, Klokovec 267, član
  5. Aleksandar Cvilinder, Klokovec 67A, član
  6. Ladislav Čavlek, Jasenovec Zagorski 2, član
  7. Stjepan Jagarić, Klokovec 85, član
  • Mirjana Križnik, Klokovec 263, članica (mandat u mirovanju)

 

Mjesni odbor VI. Krapinske Toplice

konstituirajuća sjednica održana 7.7.2014. g.

  1. Suzana Brodar, Vinogradski put 28, predsjednica, 098 1823 808
  2. Slavko Žnidarić, Toplička 6, potpredsjednik, 098 794 783
  3. Mario Fučkar, Ljudevita Gaja 34A, član
  4. Mirko Mužek, Ljudevita Gaja 26, član
  5. Miroslav Tišljar, Antuna Mihanovića 3E, član
  6. Vesna Hojsak, Antuna Mihanovića 14, čalnica
  7. Srećko Heršak, Ljudevita Gaja 3, član

 

Mjesni odbor VII. Mala Erpenja

konstituirajuća sjednica održana 24.6.2014. g.

  1. Petar Mužek, Mala Erpenja 161, predsjednik, 098 9193 417
  2. Ivan Kolar, Mala Erpenja 45, potpredsjednik, 098 9437 184
  3. Stjepan Hrestak, Mala Erpenja 10, član
  4. Krunoslav Golubić, Mala Erpenja 85, član
  5. Dražen Kordej, Mala Erpenja 85, član

 

Mjesni odbor VIII. Selno

konstituirajuća sjednica održana 24.6.2014. g.

  1. Ivan Rožić, Selno 129, predsjednik, 098 1889 010
  2. Slaven Mateković, Selno 30, potpredsjednik, 098 9533 734
  3. Milan Gostinski, Selno 114, član
  4. Željko Plečko, Sleno 62A, član
  5. Božidar Jureša, Selno 49, član

 

Mjesni odbor IX. Vrtnjakovec, Donje Vino i dio naselja Kupci od kbr. 1 do 54

konstituirajuća sjednica održana 7.7.2014. g.

  1. Mario Barić, Donje Vino 18, predsjednik, 098 1600 541
  2. Slavko Đurđan, Klupci 33, potpredsjednik, 098 9016 937
  3. Jurica Sinković, Vrtnjakovec 40, član
  4. Ivan Halapir, Vrtnjakovec 59, član
  5. Drago Cvrk, Vrtnjakovec 80, član